Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Novinky
19.2 2009 Dneska bylo nádherně, tak jsme se byli sáňkovat. Carlosek byl nejen ze sněhu, ale i ze sáňek přímo nadšený. Skákal, pobíhal kolem a nejraději stahoval při jízdě rukavice.
 
 
 
1. 3 jsme byli s Carloskem u cvičitele až v Kojetíně. Se třemi psy jsme 3 hodiny trénovali. Bylo to velice náročné pro nás i pro pejsky. Samozřejmě jsem dělala pauzy, ale výcvik byl vedený hrou, nebylo se na cvičáku, ale běhalo a chodilo po polích i po městě, včetně železničního mostu, (který dělal problémy pouze mě jelikož fakt nezvládám výšky) tak nám to zas tak nepřišlo. Když starší psíci hledali stopičky, Carlosek jen očurával keříky a měl volno (mimochodem už tento povel konečně trochu pochopil!! Ikdyž zatím né na jedničku, pořád než se rozběhne mě musí radostí poskákat a zakousnout do rukávu...) Domů jsme se vraceli unavení, ale spokojení a myslím, že mi to hodně dalo. I Karlíkovi. Spal až do večera :))
 
DARUJEME ŠTĚŇÁTKA!! Kříženci M: Labrador+ Irský setr O: kříženec Labradora  Velice pěkní! Odběr možný za 3 týdny  Pejsci i fenky! Očkovaní, odčervení!!
     
Štěňátka už jsou všecna rozdána! Tak jim přejeme správné  a hodné páníčky a ať se mají všichni moc dobře...
4.4 2009 Carloskem jsme se zúčastnili NVP v Ostravě ve třídě dorostu.Více info v kolonce Výstavy.
 
11.4 2009 Parkůry se Šatánkem V Horce nad Moravou! Více info v kolonce Koně
 
19.4 2009 Parkury v Kostelanech.Máme páté místo a Šáťa byl super!! Více v kolonce Koně
 
16.5 2009 Krajská výstava psů ve Zlíně  VN1 !!
 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek