Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Koně
Šatana jsem si pořídila jako malé chlupaté roční hříbě. Neměla jsem na něj vysoké sportovní ambice, spíš aby plnil funkci kamaráda a spolehlivého společníka na vycházkách a  vyjížďkách do přírody. Ani jsem vlastně netušila co se z něj "vyklube" jelikož spojení Rusačky s Paintem je neobvyklé a nepředvídatelné. Ale jeho kukuč, když přiběhl k ohradě plný očekávání a bodláků ve hřívě, mě natolik dostal, že jsem kývla a do týdne odvezla do nového domova.Naše společné poznávání se nebylo zpočátku jednoduché. Oba jsme tvrdohlavci, a on jako hřebec mi to dával někdy pěkně najevo.Nicméně  vyrostl ve všestraného koníka a krom  vyjížděk do terénu pracujeme na tom, abychom letošní sezónou projeli i  základními drezůrami.Uvidíme..
   
 
11.4 Jsme se se Šatánkem zúčastnili "srandamače" v Horce nad Moravou v parkůrech. Chtěla jsem vyzkoušet jak se Šáťa zachová v cizím prostředí, mezi cizími koňmi a jak bude reagovat na různost a barevnost překážek.. Po prvním rozkoukání, kdy pořehtával  a zkoušel jít jinam než jsem chtěla já, se uklidnil a nakonec oba malé parkůry přešel bez trestných bodů :)) Fotky dodám!!
   
19.4 Jsme se se Šáťou vydali do Kostelan na parkury. První nižší (ale vyšší než v Horce) jsme projeli bez trestných bodů a šli na rozeskakování tzn vyšší překážky vyšší rychlost.Celkem na rozeskakování nás bylo 5 a jelikož jsme bourali co se dalo, nakonec jsme i pátí skončili...Aniž bych to tušila byla jsem přihlášena i do soutěže ZM a měla jsem docela strach, jelikož takové překážky jsme nikdy spolu neskákali a ještě potom co mi pozhazoval rozeskakování, měla jsem chuť to vzdát. Naštěstí díky mé trenérce Evě Žaludkové, která mě ulidnila ať si to jen zkusím jsem do toho šla. Po radách kterak mám na skoky jet rychleji a nespat,po "rozpravě" se Šáťou ať mě nenechá na holičkách jsme se do toho společně "obuli" a nakonec jsme parkur pojeli se 4 trestnými body tzn. jedním shozením a to mojí vinou, protože jsem zkazila nájezd a Šáťa lehce zavadil zadní nohou..Takže super. Měla jsem obrovskou radost hlavně díky koníkovi, který ochotně přeskákal všechny skoky a prostě že je to moje zlatíčko:))
 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek